خانه / کفش / بازار فروش کفش ارزان عمده/فروش عمده کفش ارزان قیمت باکیفیت

بازار فروش کفش ارزان عمده/فروش عمده کفش ارزان قیمت باکیفیت

یکی از مهم ترین نیاز های هر انسان امروزی در پوشش شخصی، پوشیدن کفش  و کتونی می باشد. بازار فروش کفش ارزان عمده و فروش عمده کفش ارزان قیمت با کیفیت، بیشتر در پایتخت کشور وجود دارد، چرا که در شهر بزرگ تهران، مواد اولیه و مورد نیاز جهت تولید عمده کفش و کتونی، به صورت مستقیم وارد شده و به دین صورت هزینه های تولید کاهش می یابد. و جنس با کیفیت و البته با قیمت مناسب و ارزان به صورت عمده به فروشندگان کیف و کفش فروخته می شود و به واسطه ی آنها به دست سایر خریداران می رسد.

 بازار فروش کفش ارزان عمده/فروش عمده کفش ارزان قیمت باکیفیت

تفاوت کفش خارجی با ایرانی مرغوب

تفاوت کفش خارجی با ایرانی مرغوبیکی از مهم ترین ملاک های خرید کفش در بین اغلب جوانان، خرید محصولات خارجی و برند می باشد، چرا که از دید خودشان به این معتقدند که محصولات خارجی با کیفیت تر و با دوام تر هستند.

می توان این فرضیه را به طور کل رد کرد، زیرا در کشور خودمان ایران نیز با وجود تمام کمبود ها و کاستی ها، همچنان کسانی هستند که با تولیدی کفش ارزان به فکر ارائه ی جنس خوب با سود دهی کم می باشند.

که البته با استقبال خوبی روبرو نمی شوند و در نهایت این موضوع برخی از تولیدکنندگان داخلی را مجبور به تولید محصولات با لیبل خارجی می کند تا بتوانند اجناس خود را به فروش برسانند.

این در صورتی است که خریداران با دیدن کیفیت محصول حتی متوجه این مسئله هم نمی شوند، این به معنی آن است که کفش با کیفیت و مرغوب ایرانی هیچ تفاوتی با کفش خارجی ندارد و حتی گاهاً بسیار مرغوب تر هم می تواند باشد.

قیمت خرید کفش کتونی ارزان قیمت

قیمت خرید کفش کتونی ارزان قیمتدر زیر کفش و کتونی را در جایگاه فروش مورد بررسی قرار می دهیم:

  • خرید کتونی و کفش به صورت خرده و جزئی
  • خرید عمده کتونی و کفش

خرید کفش ارزان قیمت و قیمت پایین هم برای خریدانی که خود جهت پخش کفش و فروش، از تولیدکنندگان کفش تهیه می کنند بسیار حائز اهمیت است و هم برای خریدارانی که برای استفاده شخصی، آن را خریداری می کنند.چرا که قیمت جنس یکی از بزرگترین مولفه های خرید در هر زمینه ای محسوب می شود.

در صورتی که جنس به صورت جزئی فروخته شود از تخفیفات کمتری برخوردار شده و با قیمت بالاتری به فروش می رسد.

این در صورتی است که قیمت کفش در صورت خرید عمده بشدت کاهش می یابد، زیرا اغلب تولیدکنندگان به فکر فروش عمده ی محصولات خود هستند تا به توانند محصولات جدید تر و بیشتری را تولید کنند.

مرکز پخش کفش مردانه اصل

مرکز پخش کفش مردانه اصلمرکز پخش کفش مردانه اصل در ایران به صورت نمایندگی های مختلف با برند های معروف ایرانی و خارجی در حال فعالیت هستند.

اهدف این گونه نمایندگی ها،  فروش عمده کفش خارجی و ایرانی با قیمت مناسب و کیفیت عالی می باشد.

با خرید از این نمایندگی ها می توان قیمت عمده کفش مردانه را پایین آورد، این در حالی است که این کفش ها با کیفیت بسیار مرغوب تهیه و تولید شده اند.پس در این صورت دو خواسته ی مهم خریدار اعم از قیمت مناسب و کیفیت خوب بر آورده می شود.

فروشگاه عرضه کفش مردانه ارزان قیمت

فروشگاه عرضه کفش مردانه ارزان قیمتبرای خرید کفش مردانه ارزان قیمت می توان راه های مختلفی را در پیش گرفت، که در زیر به چند مورد اشاره می کنیم:

  • فروشگاه های حضوری عرضه کفش
  • فروشگاه های غیر حضوری جهت توزیع و عرضه کفش و کتونی

جهت خرید کفش و کتونی ارزان قیمت می توان راه های زیادی را امتحان کرد، یکی از این راه ها سر زدن به مرکز فروش کفش در شهر و استان خودمان است.می توان به فروشگاه ها و پاساژ های فروش کفش و کتونی سر زد و از نزدیک شاهد کیفیت و ظاهر اجناس شد. به علاوه از گشت و گذار در فروشگاه لذت برد و خریدی لذت بخش را تجربه کرد.

راه دیگر جهت خرید کفش، خرید اینترنتی محصول می باشد.در این روش به راحتی حتی در خانه و محل کار یا هر جای دیگر می توان کفش مورد نظر خود را انتخاب کرده و از آن لذت برد.

تولیدی کفش مردانه باکیفیت و قیمت مناسب

تولیدی کفش مردانه باکیفیت و قیمت مناسبدر کشور ما ایران تولیدی های بسیار زیادی جهت تولید کفش مردانه با کیفیت در حال فعالیت هستند، این در حالی است که آن ها محصولات خود را با قیمت مناسب تولید و روانه ی بازار فروش می کنند.

منظور از قیمت مناسب کفش، قیمتی مناسب بر اساس کیفیت کفش می باشد. چرا که همگان می دانند پا قلب دوم انسان است و به همین خاطر باید از قلب دوم خود به خوبی محافظت کرد.

قیمت هر کفش یا کتونی بر حسب خصوصیات آن متفاوت است از جمله این خصوصیات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خصوصیات ظاهری

خصوصیات ظاهری از قبیل: رنگ، ظاهر، تمیزیِ دوخت وغیره می باشد.

  • خصوصیات کیفیتی

یک کفش مرغوب از لحاظ کیفیت تولید باید به گونه ای باشد تا خریدار پس از خرید به راحتی و بدون مشکل به تواند از آن استفاده کند.از جمله این خصوصیات می توان به مواد اولیه مرغوب، دور دوزی کفش و غیره اشاره کرد.

همچنین باید طراحی کفش به گونه ای باشد تا مصرف کننده با پوشیدن آن احساس راحتی کند و آسیبی نبیند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاوروکارشناس فروش کاظم واله
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
آدرس کانال: کفش پاخور@
پست الکترونيکي: info@kafashkhane.ir

مطلب پیشنهادی

خرید کفش آنلاین | لیست قیمت انواع آن

حتما شنيده‌ايد پاي انسان قلب دوم اوست. بسياري از گذشتگان بر اين باور بودند كه نقاط خاصي از كف پا نمايانگر سلامت بخش‌هايي از بدن است و نياز به مراقبت زيادي دارد تا در همه حال، انسان آرامش داشته‌باشد. براي انتخاب كفش بايد راحتي و سلامت پا را حتما در نظر گرفت.كفش مناسب كفشي است كه هنگام پوشيدن طولاني‌مدت، پا را تحت فشار قرار ندهد.هنگام انتخاب كفش‌ در نظر داشته‌باشيد انگشتان پايتان دچار تغيير حالت نشوند و يا كناره‌هاي پايتان تحت فشار ناشي از كفش قرار نگيرند.سعي كنيد كفشي را كه انتخاب مي‌كنيد تنها جنبه زيبايي نداشته‌باشد بلكه از هر لحاظ مانع آسيب ديدنپاي شما در برابر گرما، سرما و ناهمواري‌هاي زمين باشد.به موقعيت و شرايط خودتان هنگام خريد كفش دقت كنيد.در نظر گرفتن بيماري‌هايي مثل ديابت ممكن است انتخابتان را محدود كند ولي در نهايت با آگاهي بر بيماري و شرايط حاكم بر شما، يك انتخاب صحيح انجام خواهيد داد.در دوران بارداري كفش‌هايي به پا كنيد كه فشار زيادي بر پا و ناحيه پشت شما وارد نكند مثل كفش‌هاي راحت و تختي كه جنس و بافت نرمي دارند.  معمولا در اين دوران، بين نيم تا يك نمره، تغيير سايز خواهيد داشت كه با توجه به اين تغيير بايد كفشي مناسب انتخاب كنيد.  یکی از راه های خرید کفش خرید کفش آنلاین میباشد که با توجه به تعدد ان در کشور با وجود سایت ها و فروشگاه های اینترنتی متعدد میتوان نسبت به خرید کفش اسپرت ..خرید کفش دخترانه شیک و خرید کفش نیم بوت مردانه .. خرید کفش تابستانی مردانه و ... اقدام نمود.خرید  کفش زنانه به صورت اینترنتی  حساسیت بسیاری دارد زیرا سایز کفش بیش از سایز هر المان پوششی دیگر دارای اهمیت است و کمی اشتباه در انتخاب سایز می‌تواند شما را به دردسر بیندازد. عوامل مختلفی مثل فرم پای افراد و قالب کفش در راحتی آن تاثیرگذار است. برای خیلی‌ها، مدل کفش زنانه به اندازه راحتی کفش یا حتی بیشتر از آن اهمیت دارد. اما بهتر است کفشی را انتخاب کنید که قالب آن مشابه فرم پای شما باشد. مثلاً اگر پنجه پایتان پهن است، کفش‌هایی با پنجه و نوک باریک ممکن است به پای شما آسیب برساند.

دیدگاهتان را بنویسید