خانه / گیوه / فروشگاه عمده گیوه زنانه طرح سنتی

فروشگاه عمده گیوه زنانه طرح سنتی

یکی از پوشش های بسیار زیبا برای پا به جای کفش های چرمی و صندل ها برای خانم ها گیوه زنانه است که در طرح های بسیار زیبای سنتی می‌تواند توسط فروشگاه عمده این محصول به خریداران ارائه شود و کسانی که مایل به تهیه انواع گیوه زنانه طرح سنتی به شبه عمده هستند می‌توانند از طریق این فروشگاه نیاز خود را به بهترین گیوه تامین کنند و از آن برای صادرات به کشورهای دیگر نیز استفاده نمایند.

فروشگاه عمده گیوه زنانه طرح سنتی

دانستنی هایی در مورد گیوه زنانه طرح سنتی

دانستنی هایی در مورد گیوه زنانه طرح سنتی گیوه زنانه طرح سنتی از پاپوش های بسیار جذاب با وزن کم و مورد استفاده در تابستان است که وجود طرح‌های سنتی زیبا در قسمت رویه آن باعث زیبایی هر چه بیشتر این پاپوش ها شده است؛ این گیوه زنانه دوام زیادی دارد و معمولاً به صورت دستبافت آماده می شوند.

جنس رویه آنها از نخ بوده و برای کفی نیز می‌توان از پارچه لاستیک یا چرم استفاده کرد که تحت نام‌های بسیار گوناگونی از جمله گیوه زیر پارچه ای و یا گیوه تخت پلاستیکی نیز شناخته می شوند و نقش سنتی در گیوه های زنانه می تواند بسیار جذاب باشد و امکان ست کردن آنها با لباس های مختلف ممکن می شود.

این نوع پاپوش زنانه بسیار شیک است و رنگ های پاییزه یا رنگین کمانی بسیار زیبایی در آن وجود دارد همچنین طرح‌های هندسی روی این میوه ها دیده می شود و از جمله محصولاتی هستند که می‌توانند ضد عرق باشند و امکان رشد باکتری را بر روی پا بسیار کم می کنند و به این ترتیب می توانند در درمان میخچه و جلوگیری از رشد قارچ بین انگشتان موثر باشند.

نمونه‌های بسیار گوناگونی از این گیوه بسیار زیبا در تنوع رنگی زیاد و با مدل‌های گوناگون وجود دارند و این امکان را به استفاده کنندگان می دهند که بتوانند آن را راحت با انواع لباس‌های خود ست کنند.

مراکز تولید گیوه زنانه طرح سنتی زیره طبی

مراکز تولید گیوه زنانه طرح سنتی زیره طبی بهترین انواع گیوه زنانه طرح سنتی زیره طبی در مراکز تولید این گیوه ها ارائه می شود و کسانی که در زمینه فروش گیوه زنانه و صادرات آن فعالیت دارند می توانند مستقیما با این مراکز تولید گیوه زنانه ارتباط داشته باشند و نسبت به اطلاع از نمونه های موجود اقدام کنند.

شما می توانید به همین وب سایت مراجعه کنید و نمونه های مختلف این محصول را با طرح آنها مشاهده کرده و از بین آنها گزینه های مد نظر را انتخاب کنید؛ این مراکز تولیدی قادر به تامین نیاز مشتریان در سراسر کشور هستند و این امکان را به خریداران می دهند تا بتوانند به هر تعداد و به شکل سایز بندی و رنگ بندی این گیوه ها را به دست آورید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاور و کارشناس فروش امید ناصر
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
آدرس کانال: تیپاش@
پست الکترونيکي: info@kafashkhane.ir

دیدگاهتان را بنویسید