خرید کفش دست فروشی و کفش کتانی عمده حراجی

خرید کفش ورزشی دست فروشی بایستی با قیمت خرید مناسبی همراه باشد تا بتوانید با سود کمی که در نظر می گیرید فروش قابل ملاحظه ای داشته باشید.

با توجه به توقع مشتریان از فروشنده دستفروش از قیمت ها ، خرید مستقیم کفش از تولیدی و بدون واسطه بسیار حائز اهمیت است چرا که یک دستفروش نمی تواند مانند فروشگاه یا مغازه کفش فروشی برای خود سود لحاظ کند بلکه “تعداد فروش” تعیین کننده سود یک دستفروش می باشد.

از جمله مدل ها و سبک هایی که در دست فروشی کفش رایج و پر طرفدار است کفش کتانی اسپرت مردانه و زنانه است و البته در برخی از شهرها و بازار ها امروزه انواع کفش ها و حتی نوع با کیفیت و قیمت متوسط هم بساط می شوند.

کفش چرم و کتانی عمده حراجی و مناسب دستفروشی در شهرها و بازارهایی مانند کفش عمده تهران ، تبریز و مشهد می توانید خریداری کنید اما مناسب ترین بازار عمده فروشی کفش نزدیک ترین به شما است البته تنوع این بازارها و جدید بودن مدل های انها نیز مهم می باشد.

مشکلات کفش فروشی

کفش فروشی مانند هر شغل و هر کسب و کاری مشکلات و در مقابل نقاط قوتی دارد که یک سری فوت و فن ها که با کسب تجربه و مهارت به آن ها دست پیدا خواهید کرد.

بهترین مشاوره را می توانید از کسانی دریافت کنید که قبلا در این حوزه فعالیت داشته و یا دارند و یا اینکه از یک مجموعه یا تامین کننده ای که در این زمینه فعالیت دارد مشاوره بگیرید.

خرید کفش دست فروشی بایستی به صورت عمده و یا کارتنی صورت گیرد و نمی توانید از هر مدل یا رنگ کفش به تعداد دلخواه یا سایزبندی دلخواه خرید عمده انجام دهید که این موضوع یکی از مشکلات کفش فروشی است.

از دیگر مشکلات کفش فروشی یا بهتر بگوییم انواع پوشاک که دارای سایز بندی هستند فروش پایین تر برخی از سایزها نسبت به سایر سایزهای پر فروش است و ممکن است برخی سایزها مدت ها طول بکشد که بفروش برسند و به اصلاح تو دست شما بمانند.
لذا هرچه تنوع سایز بیشتر این مشکل بیشتر بروز پیدا می کند که برخی از فروشنده ها این اقلام را به عنوان جنس یا کفش تک سایز به قیمت پایین تر می فروشند تا زودتر به نقدینگی دست پیدا کنند.

سود کفش فروشی چند درصد است

یکی از سوالات مهم برای دوستانی که تصمیم به راه اندازی کفش فروشی را دارند سود کفش فروشی یا درصد سود بابت هر جفت کفش است که باید به این دوستان عرض کرد که در دنیای تجارت و کسب و کار کسی موفق تر است که فروش زیادی داشته باشد و متناسب با آن قیمت ها را تا جایی که امکان دارد پایین در نظر بگیرد خصوصا در بازار امروزه که بسیار پر رقابت شده است.

در گذشته و در حال حاضر حتی بسیاری از فروشندگان امروزی طبق عرف و روال کفش فروشی حدودا 100 درصد سود در نظر میگیرند و از قدیم در این صنف گفته می شده است که “هر کفش یک لنگه اش سود است” یعنی همان سود 100 درصدی.

اما در حال حاضر به دلیل مشکلات گرانی و رقابت زیاد البته در تمام کسب و کارها مانند گذشته سود لحاظ نمی شود و معمولا درصد کمتری را در نظر می گیرند مگر اینکه جنس شما لوکس و بسیار خاص مانند کفش چرمی باشد.

کفش فروشی بهتره یا لباس فروشی

همان طور که قبلا گفته شد یکی از مشکلات فروش کفش و لباس داشتن سایزبندی است و امکان خرید سایزبندی دلخواه در لباس فروشی بیشتر و تعداد خرید عمده (تعداد در یک جین) در لباس کمتر است اما این مسئله باعث شده تا در مقابل کفش فروشی سخت تر و کمتر باشد و یا اصطلاحا دست زیاد نباشد.

اینکه کفش فروشی یا لباس فروشی کدام بهتر است به نظر می رسد باید دید که کدام مورد در منطقه یا محدودیت شما تقاضا بیشتری دارد یا با خلق و خوی یا روحیات شما بیشتر سازگارتر است.

البته به عواملی دیگری هم نیز بستگی دارد که شما با سنجیدن آنها و مقایسه آنها در شرایط اطرافتان بایستی گزینه بهتر را انتخاب کنید عواملی مانند میزان سرمایه لازم، نزدیک یا دور بودن به تامین کننده، داشتن آشنا یا تامین کننده بهتر و غیره.

تحقیق در مورد کفش فروشی

جهت تحقیق در خصوص کفش فروشی می توانید از تامین کننده گان در این حوزه مشاوره و راهنمایی بگیرید تا نقاط قوت و ضعف آن را برایتان بازگو کنند و با شرایط مالی و محیطی شما راهنمایی های لازم را انجام دهند.

و یا از کسانی که به هر دلیلی قبلا در این شغل بوده و کنار گذاشتند و البته توجه داشته باشید که دلیل کنار گذاشتن این شغل منطقی بوده باشد و ممکن است مربوط به نقطه ضعف فردی آن شخص باشد نه ایراد در کفش فروشی.

خرید کفش دست فروشی یا کفش حراجی که قیمت آن برای شما خیلی مهم است باید در واقع هزینه کل بهای تمام شده آن را در نظر بگیرید که شامل قیمت خرید هر جفت کفش بعلاوه هزینه های بسته بندی و حمل را نیز شامل می شود.
لذا هنگام خرید به محل ارسال کننده یا طریقه ارسال آن نیز توجه داشته باشید و با لحاظ کردن همه موارد تصمیم به خرید عمده کفش را از یک مجموعه یا تولیدی بگیرید.

آیا کفش فروشی شغل مناسبیست؟

در خصوص این سوال می توان این مورد را در نظر گرفت که در همه جوامع نیاز به خوراک و پوشاک بهترین بازار را داشته و همیشگی است چرا که نیاز همیشگی و تمام انسان ها است.
اما آیا همه باید به این اصناف روی آورده و خرید و فروش این اقلام بپردازند؟ مسلما جواب این سوال “خیر” است.
بنابراین می توانید به این نتیجه برسید که باید توجه داشته باشید که در کنار خوب بودن این شغل که مورد نیاز جامعه است تعداد فروشندگان آن هم زیاد نباشد.

پس اینکه کفش فروشی شغل مناسبی است یا نه باید توسط شما در منطقه یا محدوده ای که می خواهید این کاسبی را راه اندازی کنید مورد تحقیق قرار بگیرد و به شرایط زیادی بستگی دارد که در این خصوص هم می توانید با کارشناسان فروش در این حوزه مشورت بگیرید.

برای یک کفش فروشی چقدر سرمایه میخواد

از دیگر سوالات رایج در خصوص راه اندازی هر کسب و کار مقدار سرمایه مورد نیاز برای شروع آن است که این مورد هم به عواملی زیادی بستگی دارد خصوصا در مورد پوشاک و کفش فروشی که این عوامل اندازه و مساحت فروشگاه و یا سبک فروش شما از این بابت که کفش ارزان قیمت یا کفش با کیفیت مورد نظرتان باشد خیلی متفاوت است. مسلما هرچه متراژ مغازه بزرگ تر و کفش ها با کیفیت تر باشند سرمایه اولیه بیشتری مورد نیاز است.

از دیگر عوامل مشخص کننده میزان سرمایه لازم قیمت کفش جردن در زمان شروع به فعالیت و تاسیس فروشگاه شما است که متاسفانه با توجه به ثابت نبودن قیمت ها و تورم در کشور ما مشخص کردن این مقدار سرمایه بسیار متغییر می باشد.

لذا بهترین راه برای پیدا کردن این سوال باز هم مشورت از یک کارشناس فروش و یا تامین کننده کفش عمده است تا با توجه به تجاربی که در این حوزه کسب کرده است به شما مشاوره دهد.

فوت و فن کفش فروشی

تجربه خرید کفش جردن دست فروشی یا فوت و فن کفش فروشی مانند هر شغلی با فعالیت در آن حوزه بیشتر و بهتر می شود و چنانچه فرصت دارید می توانید با کارکردن در این حوزه قبل از سرمایه گذاری به عنوان فروشنده در یک فروشگاه این فوت و فن را کسب کنید.

چرا که شما توقع نداشته باشید یک فروشنده این تجارب را که خود سال ها و با هزینه کسب کرده است را در اختیار شما قرار دهد مگر اینکه شما فروشنده خودشان باشید و از فروش شما سود ببرد.

و در آخر اگر بخواهیم یک راهنمایی کلی در خصوص کل سوالاتی که مطرح شد را به شما ارائه دهیم بهترین کار مشاوره گرفتن از یک تامین کننده یا کارشناس فروش عمده کفش است چرا که با تعداد زیادی فروشنده همکاری دارد و تجارب زیادی را از افراد زیادی کسب کرده است.

چنانچه قصد خرید کفش زنانه دست فروشی و یا هر نوع کفش عمده را داشته و یا نیاز به مشاوره دارید می توانید با ما در تماس باشید.

 

5

  1. ازراهنمایی شماکمال تشکر رادارم وانتظارکمک دراین فرصت شغلی چراکه هم لازم دارم وهم علاقه مند البته بصورت بساط تاببینیم بعداخداچه بخواهد

    • سلام، وقت شما بخير؛
      لطفاً براي دريافت پاسخ سوالات خود، از طريق پر کردن فرم “آغاز همکاري”، در ابتداي همين صفحه، در انتظار دريافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشيد. مشاورين ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
      با سپاس از شما

  2. کفش فروشی مانند هر شغل و هر کسب و کاری مشکلات و در مقابل نقاط قوتی دارد که یک سری فوت و فن ها که با کسب تجربه و مهارت به آن ها دست پیدا خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما