خانه / کفش گیوه / خرید عمده گیوه خام و رنگی زنجان با ارزانترین قیمت

خرید عمده گیوه خام و رنگی زنجان با ارزانترین قیمت

خرید عمده گیوه زنجان با ارزانترین قیمت را می توانید در بازار تهران تهیه کرده زیرا بسیاری از تولید کنندگان گیوه در زنجان دفاتر نمایندگی در پایتخت دایر کرده اند.

خرید عمده گیوه نه تنها توسط خرده فروش ها بلکه توسط بسیاری از خانم های هنرمند جهت طراحی و گلدوزی روی آنها و فروش به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

فروش عمده گیوه رنگی

در حال حاضر بیشتر گیوه های تولید شده توسط تولیدی ها به صورت گیوه فانتزی بوده که به شکل ها و طرح های مختلف و رنگ بندی های گوناگون تک رنگ یا دو رنگ عرضه می شوند.

گیوه های رنگی معمولا با زیره های همرنگ ست و تولید می شوند تا ظاهری شیک تر داشته باشند.

فروش عمده گیوه رنگی با تعداد مشخص صورت می گیرد چرا که رنگرز جهت رنگ گیوه ها می بایست حجم مشخصی رنگ را تهیه کند که این تعداد معمولا بین ۱۰ تا ۲۰ جفت گیوه را دربر میگیرد.

فروش گیوه در بازار تهران

فروش گیوه در بازار تهران به صورت عمده در یک راسته یا محل مشخصی نیست و می بایست وقت برای پیدا کرد آن صرف کرد اما معمولا در بازار چهارسو یا پاچنار واقع در خیابان خیام می توان راحت تر به آنها دسترسی داشت.

قبل از جستجو در خصوص اینکه گیوه از کجا بخرم باید مشخص شود هدف خرید گیوه عمده است یا نکی ، چرا که محل فروش آن با هم متفاوت هستش و البته هردو مورد را میتوانید به صورت آنلاین و غیر حضوری خریداری کرد.

خرید گیوه اصل همانند کفش تمام چرم مردانه است و معمولا به صورت عمده صورت نمیگیرد چرا که بسیار گران و تولید آن وقت گیر است و تفاوت چندانی بین قیمت عمده و قیمت خرد ندارند.

تشخیص گیوه اصل از فانتزی بسیار راحت است چرا که گیوه اصل تماما با نخ تولید می گردد حتی جنس زیره آن از پارچه مستحکم نخی می باشد لذا قیمت گیوه کرمانشاه اصل بسیار گران می باشد.

خرید گیوه خام

خرید گیوه خام برای طراحی و گلدوزی چنانچه به صورت عمده نباشد از لحاظ قیمت به صرفه نبوده و امکان رقابت برای فروش را برآورده نمی کند.
همچنین برای خرید گیوه خام باید اطلاعات کاملی از تولید کننده آن خصوصا در مورد جنس نخ کسب کرد تا مناسب با هدف طراح و گلدوز آن باشد.

در خصوص جنس رویه گیوه خوب است بدانید که می تواند از نخ پنبه یا ابریشم باشد که معمولا گیوه های رنگی به جز رنگ های تیره بیشتر نخ پنبه هستند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاور و کارشناس فروش امید ناصر
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
آدرس کانال: تیپاش@
پست الکترونيکي: info@kafashkhane.ir

مطلب پیشنهادی

تولید و پخش کفش گیوه فانتزی زنانه و مردانه

تولید و پخش کفش گیوه فانتزی زنانه و مردانه

تولید و پخش کفش گیوه فانتزی زنانه و مردانه با بهترین طرح و رنگ را …