خانه / کفش کلاسیک / تولیدی کفش کلاسیک مردانه

تولیدی کفش کلاسیک مردانه

تولیدی کفش کلاسیک ایرانی به طور مجزا بوده بدین معنی که معمولا کفش کلاسیک مردانه و کفش کلاسیک زنانه هر کدام در ایران تولیدی جداگانه ای دارند.

قیمت کفش شمس تبریز همانند قیمت کفش چرم تبریز مردانه نیز نسبتا بالا بوده و در تولیدی کفش طبی سایر شهرها یافت نمی گردد.

کفش های کلاسیک مردانه را گاها به نام کفش رسمی مردانه و زنانه هم نام گذاری می کنند.
هرچند کفش های مجلسی شباهت زیادی به کفش های کلاسیک دارند اما اساسا با یکدیگر متفاوت هستند.

کفش کلاسیک ایرانیکفش کلاسیک ایرانی

کفش کلاسیک ایرانی

انواعی از کفش کلاسیک ایرانی در یک تولیدی کفش کلاسیک مردانه می تواند تولید گردد که به چند مورد آن اشاره می کنیم.

کفش مردانه چرم مشهد

یکی از شهرهای تولید کننده کفش کلاسیک ایرانی شهر مشهد است که از تولیدی های مردانه خوبی برخوردار است.

جالب است بدانید که خیلی از تولیدکنندگان کفش در پایتخت که از استادکاران زبردست و ماهری در امر تولید کفش مردانه و حتی زنانه هستند از شهر مشهد به تهران کوچ کرده اند.

یکی دیگر از دلایل وجود تولیدی کفش کلاسیک مردانه و در کل صنعت کیف و کفش در مشهد تولید چرم مرغوب و معروف به چرم مشهد می باشد.

که حتی در عمده فروشی و پخش کفش تهران می توان نمونه هایی از این کفش ها را پیدا کرد.

کفش مردانه مجلسی

کفش مردانه مجلسی می تواند تفاوت هایی با کفش مردانه کلاسیک داشته باشد و به عبارت دیگر لزوما هر کفش کلاسیکی نمی تواند به عنوان کفش مجلسی استفاده کرد و بالعکس.

به عنوان مثال در ایران کفش مجلسی ممکن است از جنس ورنی باشد که برای جلسات رسمی و اداری که معمولا از کفش کلاسیک استفاده می کنند مناسب نیست.

کفش مجلسی مردانه تبریز

معمولا تولیدی کفش کلاسیک در تبریز این نوع از کفش های مردانه را با قیمت مناسب تری نسبت به مشهد و خصوصا تهران تولید می کنند.
همچنین به خاطر معروف بودن و ارزان بودن چرم در این شهر در دیجی کالا کفش مردانه ،کفش مجلسی مردانه تبریز فروش بالایی را دارا می باشد.
لذا می توان تبریز را بازار کفش ارزان در ایران برای خرید عمده و تکی دانست، اگر مدل جدید برای شخص به اندازه قیمت مطرح و الزام نباشد.

کفش مجلسی مردانه ایتالیایی

تولیدی کفش کلاسیک مردانه در تهران بیشتر به ارائه کفش کلاسیک مردانه ایتالیایی و اروپایی می پردازد و معمولا از مدل های جدید بهره می برد.
حصوصا اگر این نوع از کفش ها از چرم مشهد و یا تبریز درجه یک تولید گردند می توان آنها را به عنوان کفش لوکس و شیک ایرانی دانست.

اما در سال های اخیر کفش مردانه اسپرت طرح چرم و یا اینکه چرم طبیعی نسبت به کفش کلاسیک مردانه در پایتخت بیشتر تولید و عرضه می گردد و بازار داغ تری نسبت به سایر مدل های مردانه دارد.

کفش کلاسیک مردانهکفش کلاسیک مردانه

از حمله کفش های کلاسیک مردانه مد شده در سال ۲۰۱۹ کفش کلاسیک اسنیکرز مردانه است که با طرح های مختلفی از پارچه و چرم طراحی شده است.

از دیگر مدل های کفش کلاسیک مردانه جدید کفش کالج مردانه با طرح کلاسیک می باشد که در واقع می توان به آن کفش کالج کلاسیک مردانه هم اطلاق کرد.

کفش کلاسیک زنانه

کفش های کلاسیک زنانه معمولا قاعده خاص و روشنی ندارند و اغلب از روی نوع مصرف کفش زنانه در مراسم و محیط های گوناگون می توان معیاری برای نوع آن مشخص کرد.

کفش کلاسیک دخترانه جدید

کفش کلاسیک دخترانه جدید دارای پاشنه پهنی بوده و از رنگ های گوناگونی برخوردار است که معمولا در مجالس یا مهمانی ها هم کاربرد دارند.

اما این نوع از کفش های زنانه و دخترانه را نباید کفش دخترانه ارزان و شیک دانست.

کفش کالج زنانه

از دیگر مدل هایی که می توان آنرا جایگزین کفش کلاسیک زنانه در محیط های اداری و رسمی  مورد استفاده قرار گیرد، کفش کالج زنانه پاشنه دار است.

کفش کالج زنانهکفش کالج زنانه

مدل کفش زنانه مجلسی

هر تولیدی کفش کلاسیک زنانه ای به خوبی می داند که مدل کفش زنانه مجلسی دارای پاشنه است و این پاشنه می تواند اندازه و شکل های مختلفی داشته باشد.

کفش زنانه مجلسی اغلب مدل های ساده اما با قالب های متفاوت هستند و می تواند از نوع تابستانی و جلوباز و یا جلو بسته آن باشد.

کفش های مجلسی زنانه در کنار سادگی اما از جنس های متنوعی مانند ورنی براق و اکلیلی که ظاهری شیک و لوکس دارند برای تولید آنها نیز استفاده می شود.

مدل کفش راحتی شیک دخترانه

مدل کفش راحتی شیک دخترانه را می توان همان سبک فانتزی با زیره های نرم و سبک دانست که قالب و ظاهری کوچک دارند.

جنس و طرح این نوع از کفش های دخترانه بسیار متنوع بوده و بهتر است یا کاملا ساده و تک رنگ باشند و یا اینکه از رنگ های مختلفی که با رنگ زیره آن همخوانی دارند تولید گردد.

مدل کفش زنانه مجلسیمدل کفش زنانه مجلسی

مدل کفش رسمی زنانه

انواع کفش زنانه جدید مدل کفش ۹۷ و یا مدل کفش زنانه ۲۰۱۶ را می توان مدل کفش رسمی زنانه ای دانست که دارای پاشنه ای نازک اما کوتاه و دارای قالبی عروسکی است.

قیمت کفش چرم تبریز مردانهقیمت کفش چرم تبریز مردانه

قیمت کفش چرم تبریز مردانه

کفش چرم تبریز زنانه با قیمت کمتری نسبت به کفش چرم مردانه تولید شده با چرم تبریز است.
چراکه در تولیدی کفش مجلسی مردانه کفش تمام چرم دست دوز تبریز خصوصا نوع مردانه آن وقت و چرم بیشتری صرف می کند.

بازار کفش چرم تبریز نسبت به کفش مردانه چرم مشهد پر رونق تر و طرفداران بیشتری دارد.
علی الخصوص اگر کفش چرم مردانه باشد که در یک تولیدی مانند تولیدی کفش تبریز پاپوش تولید شده باشد.

کفش مردانه چرم مشهد در داخل این شهر و مناطق اطراف آن بعنوان خرید کفش چرم اصل مردانه بیشتر رونق داشته تا کفش چرم تبریز استان آذربایجان شرقی، تبریز .

تولیدی کفش طبی در قم از جمله تولیدی صندل مردانه کفش شیما بسیار معروف است و نسبت به قیمت کفش طبی شهپر و یا کفش ملی قیمت مناسب تری را در فروشگاه های کفش آریوان برخوردار است.

کفش کالج مردانه را می توان به جای کفش رسمی مردانه ارزان با قیمت مناسب تری از کفش رسمی مردانه تبریز خریداری کرد.
چراکه کفش رسمی مردانه معمولا با کیفیت بهتری نسبت به سبک های کلاسیک با رویه پارچه ای تولید می گردند.

کفش کلاسیک با رویه پارچه ای

کفش کلاسیک با رویه پارچه ای ازجمله کفش های کلاسیک ۲۰۱۹ بود که در آمریکا مد شد و به تازگی در ایران در حال مد شدن است.

چنانچه شما خریدار عمده کفش کلاسیک و رسمی مردانه هستید ویا به دنبال تولیدی کفش کلاسیک مردانه و زنانه با هرنوع کیفیت و قیمتی هستید میتوانید با ما در ارتباط بوده و از مدل های جدید، متنوع و به روز مجموعه ما دیدن بفرمایید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاوروکارشناس فروش کاظم واله
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
آدرس کانال: کفش پاخور@
پست الکترونيکي: info@kafashkhane.ir

مطلب پیشنهادی

خرید پرفروش ترین کفش مردانه چرم طرح جدید در سال ۹۸

امروزه انواع مدل های کفش مردانه چرم در بازار طراحی شده است. اگر قصد دارید که ظاهری به روز و متفاوت داشته باشید، می توانید اقدام به خرید کفش مردانه چرم نمایی