تولیدی کفش صندل مردانه و سایت آنلاین اینترنتی شرکت

تولیدی کفش اسکیچرز مردانه ویتنام در شهر های زیادی از ایران وجود دارد که شهر قم معروفترین آنهاست و سپس تهران و مشهد بیشترین تولیدی های صندل را نیز دارا می باشند.

در حال حاضر تعداد محدودی از این تولیدی و کارخانه ها دارای سایت رسمی و آنلاین شرکتی نیز می باشند که اغلب به صورت عمده محصولات خود را به فروش می رسانند و در واقع فروشگاه اینترنتی کفش بروی این سایت ها وجود ندارد.

تولیدی صندل در قم

صندل فروشی در قم از سالهای بسیار قدیم رواج داشته است و در واقع رونق بازار تک فروشی و معروف بودن این بازار باعث ایجاد تولیدی و کارخانه صندل در این شهر گردیده است.

تولیدی صندل در قم انواع صندل های مردانه و زنانه را تولید و به شهر های زیادی از کشور عرضه می دارد که تولیدی کفش صندل شهپر یکی از بزرگترین این کارخانه ها است.

تولیدی کفش قم به نسبت تولیدی کفش اسکیچرز های کپی آن کمتر است و تعداد بسیار محدودی از کارخانه های صندل آن به تولید کفش مردانه و زنانه هم مشغول هستند.

خرید کفش و دمپایی مستقیم از کارخانه قم

خرید کفش و دمپایی مستقیم از کارخانه قم برای خرده فروشان و تک فروشی ها که دمپایی و صندل ها را به دست مصرف کننده می رسانند بسیار جذاب است که دلیل اصلی این جذابیت تهیه صندل عمده به قیمت پایین تر است.

اما متاسفانه این امر به راحتی صورت نمی گیرد چرا که کارخانه های بزرگی مانند کفش شهپر قم محصولات خود را به صورت نمایندگی در شهر های مختلف به فروش می رسانند و برای خرید مستقیم از کارخانه شرایط سختی را تعیین کرده اند.
از جمله این قوانین خرید با حجم زیاد و در فواصل زمانی کوتاه است که این شرایط را فقط عمده فروشان می توانند به وجود بیاورند.

تولیدی صندل زنانه

تولیدی صندل زنانه و مردانه بیشتر به دلیل قیمت ارزان آن نسبت به سایر بازار ها معروف شده است اما تنوع مدل این تولیدی نسبت به تولیدی صندل زنانه و مردانه تهران کمتر است.

تولیدی کفش طبی مردانه و زنانه هم به نسبت تولیدی کفش صندل در این شهر کمتر بوده و بیشتر به تولید دمپایی طبی خصوصا از نوع مردانه آن می پردازند.

صندل مردانه ترکیه ای در این شهر به ندرت تولید می شود و این سبک از صندل ها را می بایست در تولیدی کفش صندل در تهران نیز جستجو کرد.

چنانچه به دنبال تولیدی کفش صندل مردانه و زنانه هستید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما