خانه / کفش اسپرت / ادرس مرکز تولیدی کفش کتانی در تهران کجاست

ادرس مرکز تولیدی کفش کتانی در تهران کجاست

با توجه به اینکه کفش کتانی اسپرت به اقسام و انواع مختلفی قابل تقسیم بوده و هریک هم می توانند با چند فرآیند تولید شوند، لذا بورس و مراکز تولیدی هریک ازآنها در یک منطقه در تهران وجود دارد.
به عنوان مثال بیشتر کارخانجات و کارگاه هایی که کفش کتانی با زیره تزریق را تولید می کنند در شهرستانهای اطراف تهران مانند اسلامشهر یا صبا شهر متمرکز هستند.
بیشتر این نوع از کتانی ها از جنس پارچه یا بافت هستند که اصطلاحات مختلفی چون پارچه اسپیسر یا فابیلاک که زیره آنها از جنس پی یو است را شامل می شوند.
اما در انواع دیگری از کفش های کتانی که تا حدودی دست ساز بوده و با دستگاه های پرس تولید می شوند ممکن است در بازار تهران و اطراف آن وجود داشته باشند.

محصولات تولیدی کفش کتانی که بدین صورت تولید می شوند بیشتر از جنس چرم طبیعی یا چرم مصنوعی دارند و زیره آنها می تواند انواع مختلفی داشته باشد که بهترین نوع آن جنس ایویا است.

تولیدی کتانی اسلامشهر

پیدا کردن ادرس مرکز تولیدی کفش کتانی در اسلامشهر تهران کار دشواری نبوده و بایستی با کمی صبر و حوصله بهمراه صرف وقتی آزاد برای جستجو آنها کفایت می کند.
اما متاسفانه قیمت کفش کتانی این تولیدی ها برای فروش همه یکسان نبوده و بین مشتریان خود تفاوت هایی قائل هستند و دارای فروشگاه اینترنتی کفش نیستند.

مسلما قیمت فروش محصولات تولیدی کفش کتانی برای مشتریانی که در سال حجم زیادی را خریداری می کنند به مراتب پایین تر از مشتریانی است که در سال یک یا چند بار خرید با حجم پایین دارند.

لذا عمده فروشان و بنکداری ها از جمله این مشتریان مطلوب برای آنها می باشند و با کمی دقت و بررسی متوجه خواهیم شد که با در نظر گرفتن وقت لازم برای پیدا کردن تولیدی ها، تفاوت چندانی بین تولیدی و پخش از لحاظ قیمت وجود ندارد یا این تفاوت قیمت به صرفه می باشد.

جالب است بدانید که با توجه به اینکه عمده فروشی کتونی اسلامشهر تجربه ای زیادی در صنف خود داشته و با تولیدی های زیادی در تماس است در برخی مواقع قیمت پایین تری را می توانند نسبت به تولیدی که شما به طور مستقیم با آن در تماس هستید ارائه دهد.

تولیدی کفش حمید اسپرت

از جمله تولیدی کفش کتانی برند در اسلامشهر که به سختی مشتری جدید را قبول کرده و از سیستم نمایندگی در استانها استفاده می کند تولیدی کفش حمید اسپرت است.

چراکه داشتن نمایندگی ها هزینه کمتری برای این شرکت داشته و قسمت اعظم تبلیغات آنها توسط همین نمایندگی ها صورت می گیرد و کارخانه به فکر فروش و بازاریابی نبوده و تمام نیروی خود را صرف تولید انبوه می کند.

تولیدی کفش اسپرت ارزان

بیشتر محصولات یک تولیدی کفش اسپرت ارزان مربوط به مدل های مشابه و پر فروش بازار کفش کتانی اما با کیفیت پایین تر است.

جنس رویه و زیره این نوع از کفش ها بسیار ضعیف بوده که از عمر مفید کفش می کاهد و در اغلب موارد به دلیل تولید انبوه به صورت دستی از تمیزی لازم برخوردار نیستند.
این تمیز نبودن کفش می تواند شامل مواردی چون دوخت نا منظم و مشخص بودن چسب ها بین زیره و رویه کتونی اسپرت باشد که توسط یک تولیدی کفش کتانی تولید شده است.

تولیدی کتانی ارزان

برخی از تولیدی کفش کتانی ارزان در تهران و یا دیگر شهرهای ایران به دلیل استقبال زیادی که از سوی مشتریان خود دارند و به اصلاح در حوزه کتانی ارزان برند هستند برای غربال کردن مشتریان خود فقط با کسانی معامله می کنند که حجم های خیلی بالا را خریداری می کنند.

بنابراین قیمت آنها شاید برای مشتریان مختلف تفاوت نداشته باشد اما به صورت نمایندگی قرار داد کاری دارند و طبق این قرارداد در هر شهر با یک پخش کننده کفش تبادل تجاری دارند.
لذا چنانچه مشتری جدیدی به آنها رجوع کند به دفتر نماینده خود در آن شهر مورد نظر هدایتشان می کنند و اززمان گراشتن برای مشتریان کوچک خودداری می کنند.

کانال تولیدی کفش ارزان

بهترین کانال تولیدی کفش کتانی ارزان مربوط به قدیمی ها و فعالان خوب در حوزه پخش و عمده فروشی کفش است و معمولا از تنوع زیادی هم برخوردار است.
چرا که همانطور که گفته شد این افراد اغلب قدیمی های این حوزه هستند و به دلیل آشنایی با تعداد کثیری از تولیدی های کفش و همچنین نداشتن هزینه های ثابت و بالایی همچون انبار یا دفتر فروش در بازار، محصولات را با قیمت های بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه کنند.

تولیدی کتانی در تهران

آدرس تولیدی کتانی در تهران همانند اسلامشهر در دسترس و متمرکز در یک منطقه نیست و هر کجای بازار بزرگ تهران وجود دارند و اغلب در خانه هایی که به ظاهر مسکونی هم هستند مستقر هستند.

می توان نتیجه گرفت که پیدا کردن تولیدی کفش کتانی یا هر نوع کفش دیگری در بازار تهران نسبت به تولیدی کتونی اسپرت در اسلامشهر دشوار تر است.

از مشخصه های تولیدی کفش کتانی در مرکز بازار تهران که شامل بازار بزرگ تهران، بازار خیام و حتی باغ سپهسالار است کتونی هایی با کیفیت بالاتر ، شیک و به روز تر است.
که همانطور که گفته شد اغلب از جنس چرم طبیعی یا چرم مصنوعی که به چرم صنعتی هم معروف هستند تولید می شوند و به دلیل دست دوز بودن و عدم تولید انبوه قیمت بالاتری را هم دارا می باشند.

عمده فروشی و پخش کفش و کتونی استان تهران، تهران

بهترین و بزرگترین بازار کفش عمده در ایران مربوط به عمده فروشی و پخش کفش و کتونی استان تهران، بازار بزرگ تهران و بازار خیابان خیام شمالی آن است که خود به چند دسته قابل تقسیم هستند.
هر کدام از این بازار های جزئی تر بورس یک نوع از اقسام مختلف کفش هستند و به دلیل بازار قوی و پر فروغی که دارند به فکر رقابت با هم نبوده و بلکه یکدیگر را پوشش هم می دهند.

از جمله بازارهای ویژه در تهران که بورس مد و تولید کفش کتانی دخترانه بوده و پیوسته در حال عرضه مدل های جدید و شیک است بازار کفش زنانه باغ سپهسالار می باشد.

تولیدی کتانی تبریز

از جمله تولیدی کفش کتانی ارزان که در حال رقابت با جنس های چینی و وارداتی است مربوط به کارخانجات تولید کفش در شهر تبریز است.

این تولیدی ها ممکن است خیلی بزرگ و یا کوچک باشند اما بیشتر این تولیدی های بزرگ هستند که محصولات ارزان تری را روانه بازار می کنند.

چنانچه به دنبال ادرس مرکز تولیدی کفش کتانی در تهران هستید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاور و کارشناس فروش امید ناصر
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09129641239
آدرس کانال: تیپاش@
پست الکترونيکي: info@kafashkhane.ir

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کفش مردانه

فروش عمده کفش مردانه خارجی اصل و اورجینال

فروش عمده کفش مردانه خارجی اصل و اورجینال به صورت اینترنتی و همچنین به صورت …