عمده فروشی نیم بوت زنانه در تهران تبریز مشهد

عمده فروشی کفش نیم بوت زنانه در بازار شهر هایی زیادی از ایران وجود دارد که معروف ترین و محبوب ترین آنها در تهران و تبریز یا مشهد نیز می باشد.

هریک از این بازارها دارای تعداد زیادی از بنکداران و عمده فروشانی است که هریک با چندین تولیدی و کارخانه در دادوستد هستند و از این رو تنوع کفش ها در هرکدام از این عمده فروشی ها بسیار زیاد است.

از بین 3 شهر و بازار بورس کفش اسپرت عمده که نام برده شد مدلهای جدید بیشتر در تهران رو نمایی می شود و سپس در تبریز و مشهد که به شهرهای ارزان فروش در این حوزه معروف هستند.

عمده فروشی بوت زنانه

تفاوت هایی در اندازه انواع بوت و نیم بوت وجود دارد که با توجه به بلندای آنها نام گذاری می شوند و همانطور که می دانید بلندی کفش نیم بوت تا محدوده قوزک پا بوده و بلند تر از آن تا جایی که نیمی از ساق پا را بپوشاند بوت گفته می شود.

البته در فصل سرما خانم ها نیز ممکن است از کفش بلندتری نسبت به بوت که بلندیی آن تا نزدیکی زانو است استفاده کنند که در این حالت به این کفش ها چکمه نیز گفته می شود.

عمده فروشی کفش طبی نیم بوت زنانه یا عمده فروشی هر کدام از این مواردی که شرح داده شد همان عمده فروشان انواع کفش زنانه هستند که با توجه به شرایط فصلی فروش بوت و نیم بوت یا چکمه و پوتین را جایگزین فروش کالج و کفش صندل یا کفشهای کلاسیک می کنند.

تولیدی نیم بوت زنانه

عمده بوت زنانه نسبت به نرخ عمده سایر کفش ها قیمت بالاتری را نیز دارا می باشد که دلیل آن هم زحمت بیشتر برای تولید آنها و جنس و مواد بیشتری است که مصرف می شود خصوصا اگر بوت چرمی زنانه باشد.

تولیدی نیم بوت زنانه هم همان تولیدی سایر کفش ها از جمله صندل و کالج یا کلاسیک است که در پایان فصل گرما مبادرت به تولید کفش نیم بوت و بوت زنانه یا مردانه می کند.

هرچه کفش بلند تر باشد ریسک بیشتری برای فروش آن توسط تولیدی دارد و به همین دلیل اکثر تولیدی ها در این امر دقت زیادی انجام می دهند تا مدل مناسبی را برای این فصل تولید کند.

تولیدی پوتین زنانه

کفش  ایرانی نیم بوتی که شباهت نزدیکی به پوتین های سربازی داشته باشد در خانم ها یا آقایان به پوتین معروف است.

هر ساله در تهران مدلهای جدیدی از انواع پوتین های مردانه و زنانه رو نمایی می شود که اغلب بند و سگک بهمراه زیپ جهت راحت تر پوشیدن آنها نیر دارا می باشند.

تولیدی بوت زنانه یا همان عمده فروشی نیم بوت زنانه سعی می کند چند مدل را تولید و رونمایی کند تا در صورت عدم استقبال از یک مدل از مدل دیگر آن استقبال شود و ریسک کمتری را متحمل شود.

چنانچه به دنبال عمده فروشی نیم بوت زنانه و انواع دیگر آن هستید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

1

  1. سلام، وقت شما بخير؛
    لطفاً براي دريافت پاسخ سوالات خود، از طريق پر کردن فرم “آغاز همکاري”، در ابتداي همين صفحه، در انتظار دريافت پاسخ از سمت کارشناسان ما باشيد. مشاورين ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
    با سپاس از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما